1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieście SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Egzamin FCE

Szkoła językowa w Mysłowicach - przygotowanie do egzaminu FCE

First Certificate in English jest egzaminem organizowanym przez Uniwersytet Cambridge, poświadczającym znajomość języka angielskiego pośród osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka tego języka. Certyfikat uznawany jest przez szkoły średnie i uczelnie wyższe jako dodatkowy atut w procesie rekrutacji. Jest on również dużym plusem podczas starania się o pracę, zarówno w przedsiębiorstwach lokalnych jak i międzynarodowych. Certyfikat nie traci ważności z biegiem czasu, zatem zdający go gimnazjaliści mogą się nim posługiwać w dorosłym życiu.

W naszej szkole każdy może przygotować się do egzaminu FCE. W trybie rocznym lub dwuletnim oferujemy zajęcia, które przygotują do zdania wszystkich części egzaminu: Speaking (mówienie), Writing (pisanie), Listening (słuchanie) oraz Reading and Use of English (czytanie i zastosowanie języka). Jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest znajomość języka na poziomie B2 oraz chęć i gotowość do podjęcia wysiłku związanego z duża ilością nauki na kursie.

Polecamy

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy