1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieœcie SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Szkoła językowa w Mysłowicach

Szkoła językowa WELCOME TO ENGLISH powstała w 2012 roku. Naszym celem od początku było kształcenie uczniów na najwyższym poziomie oraz wprowadzanie zagadnień, które zaniedbywane są w kształceniu szkolnym. Dbamy, aby nasi uczniowie oprócz rozwiązywania testów i zadania egzaminów, posiedli umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

Na zajęciach stacjonarnych kształcimy przede wszystkim dzieci. Staramy się wzbudzić w nich miłość do języka obcego, z nadzieją, że w przyszłości nawet bez naszej pomocy będą chętnie się go uczyć. Aby uatrakcyjnić zajęcia korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz starych sprawdzonych metod. Poza zajęciami nasi uczniowie mają do swojej dyspozycji bibliotekę. W dni wolne od zajęć organizujemy dla nich warsztaty oraz zabawy tematyczne.

Szkoła językowa w Mysłowicach Szkoła językowa w Mysłowicach Szkoła językowa w Mysłowicach Szkoła językowa w Mysłowicach

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy