1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieście SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Szkoła podstawowa

Nasza szkoła uczy dzieci od 6 roku życia. W nauce korzystamy wyłącznie z dobrych, sprawdzonych, choć wymagających podręczników oraz własnej wiedzy i doświadczenia. Nasi uczniowie osiągają znakomite rezultaty w nauce, wygrywają konkursy językowe oraz pięknie mówią po angielsku. Już w drugim roku nauki u nas dzieci realizują materiał przewidziany dla czwartej klasy szkoły podstawowej.

Twoje dziecko chodzi już do szkoły lub zna podstawy języka? To cudownie, może zacząć naukę u nas od wyższego poziomu. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a nasz lektor przeprowadzi krótką rozmowę z tobą i dzieckiem, by ustalić od którego poziomu rozpocząć naukę.

Oprócz cotygodniowych zajęć nasza szkoła oferuje dzieciom niezapomniane atrakcje. Organizujemy zabawy na Halloween, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka i wiele innych okazji. Dodatkowo za pośrednictwem naszej szkoły możesz wysłać dziecko na obóz językowy do Anglii lub Szkocji.


Szkoła językowa w Mysłowicach - zajęcia wakacyjne

Polecamy

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy