1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieście SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Urodziny po angielsku

Nie masz pomysłu na organizację urodzin dla swojego dziecka, a może po prostu przeraża Cię wizja tłumu siedmiolatków biegającego po twoim mieszkaniu? Możemy Ci pomóc.

Nowością w ofercie naszej szkoły są przyjęcia urodzinowe organizowane zarówno u nas jak i w domu solenizanta. Nasi nauczyciele mogą zająć się wszystkim: tortem, dekoracjami i przekąskami lub jeśli wolisz mogą być jedynie animatorami zabawy w ramach wybranego przez Ciebie tematu. Możemy zorganizować przyjęcie o dowolnie wskazanym motywie, przygotowując gry i zabawy dopasowane do wieku uczestników przyjęcia. Dodatkowo możemy zapewnić pokaz filmowy (po polsku lub po angielsku), malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, lekcję gotowania dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Koszt przyjęcia urodzinowego ustalany jest indywidualnie. Zależy on od miejsca imprezy, zakresu naszych obowiązków, liczby zapewnianych atrakcji i liczby uczestników - zaczyna się już od 20 zł za osobę.

Szkoła językowa w Mysłowicach - urodziny po angielsku

Polecamy

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy