1 2 3
skoła językowa, język angielski Mysłowice - urodziny po angielsku skoła językowa, język angielski Mysłowice - wakacje w mieście SUMMER CAMP skoła językowa, język angielski Mysłowice - kursy zawodowe

Zajęcia wakacyjne

Wakacyjne zajęcia z językiem angielskim są ciekawym sposobem na spędzenie wakacji w mieście. Zajęcia trwają przez 2 tygodnie i odbywają się w godzinach przedpołudniowych. Jest to idealny sposób by nadrobić zaległości, przygotować się do dalszej nauki, ale przede wszystkim nie nudzić się w wakacje! Zajęcia nie mają charakteru nauki, dzieci bawią się, grają w gry oraz wykonują inne ciekawe zajęcia w otoczeniu języka angielskiego. Codzienne obcowanie z językiem pozwala w sposób nieświadomy znacznie poszerzyć zasób słownictwa, struktur językowych, jak również pozbyć się barier komunikacyjnych, bardzo częstych w przypadku języków obcych.

ZAJĘCIA WAKACYJNE DLA DZIECI

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i trwają od godziny 9:00 do 15:00. Każdy dzień ma swój temat przewodni do którego dobrane są gry i zabawy. W trakcie zabaw dzieci poznają słówka i zwroty w języku angielskim. Wszelkie materiały potrzebne do zajęć zapewnia szkoła. Dzieci przynoszą za sobą jedynie drugie śniadanie, na zjedzenie którego mają czas podczas przerwy.

Szkoła językowa w Mysłowicach - zajęcia wakacyjne

SUMMER CAMP DLA MŁODZIEŻY

Szkoła językowa w Mysłowicach - summer camp

Summer Camp to nowość nie tylko w naszej szkole, ale również w okolicy. Zajęcia są świetną formą spędzenia wakacji w mieście przez młodzież.

Prowadzącymi podczas Summer Camp są studenci z różnych krajów m.in. z Maroka, Turcji, Tajlandii czy Hong Kongu. Jako osoby, które nie znają języka polskiego, całe zajęcia prowadzą po angielsku. Przygotowują oni zajęcia zarówno dotyczące zagadnień językowych, jak i elementów kultur z jakich pochodzą. Dla młodzieży jest to niepowtarzalna możliwość poznania przedstawicieli różnych narodowości i ich kultury, a przy okazji nauki tolerancji. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest umiejętność porozumiewania się w języku angielskim z osobami prowadzącymi.

Polecamy

Zajęcia wakacyjne Urodziny Kursy